Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gelukkige Nora beschermd opgegroeid in de provincie wordt op jonge leeftijd verleid door een zestien jaar oudere man met wie ze in het geheim in Schotland trouwt. Late... »
Olifanten op een web Naar aanleiding van haar moeders dood beschreef Mensje van Keulen in een mengeling van verslag, herinneringen en dagboek op intense wijze de relatie met haar... »
Alles raak Mensje van Keulen is een verhalenschrijver pur sang. Niemand kan zo een verhaal over gewone mensen binnen een paar pagina's compleet uit de hand laten lopen ... »
Liefde heeft geen hersens De jonge weduwe Romy vermoedt dat haar buurvrouw, een bejaarde balletdanseres, slachtoffer is van een roofoverval. Tot haar schrik is de eerste aan wie ze de... »
Alles raak Mensje van Keulen is een verhalenschrijver pur sang. Niemand kan zo een verhaal over gewone mensen binnen een paar pagina's compleet uit de hand laten lopen ... »
Schoppenvrouw In 'Schoppenvrouw' van Mensje van Keulen luidt de vriendschap met een nieuwe klasgenote en haar decadente broer voor Paula een even onweerstaanbare als schok... »