Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De gelukkige Nora beschermd opgegroeid in de provincie wordt op jonge leeftijd verleid door een zestien jaar oudere man met wie ze in het geheim in Schotland trouwt. Late... »
Olifanten op een web Naar aanleiding van haar moeders dood beschreef Mensje van Keulen in een mengeling van verslag, herinneringen en dagboek op intense wijze de relatie met haar... »
Van Aap tot Zet De 26 gedichtjes in Van Aap tot Zet zitten vol verrassingen. Het zijn ook 26 avontuurlijke verhaaltjes. Over Bertus Bok, Gerda Geit, Nina Neushoorn, Tony Tij... »
Schoppenvrouw Voor Paula luidt de vriendschap met een nieuwe klasgenote en haar decadente broer een even onweerstaanbare als schokkende periode in haar leven in. De confro... »
Lessen in liefde Zonder een scheutje erotiek, zo nu en dan, is het leven toch maar een saaie boel, nietwaar?Lord short shoe wil de aap,Zonder kapot,Trucjes,De slaapsters,De o... »
Liefde heeft geen hersens De jonge weduwe Romy vermoedt dat haar buurvrouw, een bejaarde balletdanseres, slachtoffer is van een roofoverval. Tot haar schrik is de eerste aan wie ze de... »
Ik moet u echt iets zeggen In ‘Ik moet u echt iets zeggen’ van Mensje van Keulen komen ogenschijnlijk gewone mannen en vrouwen aan het woord die reden genoeg hebben om het leven ni... »
Het vroege werk Het vroege werk omvat Bleekers zomer De debuutroman over een man die van het ene op het andere moment besluit zijn gezin en werk te verlaten en naar Amsterda... »
Bleekers zomer In ‘Bleekers zomer’ van Mensje van Keulen besluit Willem (voor zijn vrienden Willie) Bleeker op een zomerse dag zijn werk en gezin in de steek te laten e... »