Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kikker en de vreemdeling Op een dag komt een vreemdeling in het bos wonen. Rat. Eend waarschuwt dat ratten dieven zijn. Ze zijn lui, brutaal en werken niet. Dat weet toch iedereen! E... »
Kikker en zijn vriendjes Ken je Kikker en zijn vriendjes? Varkentje die zulke lekkere taarten bakt, Haas die altijd alles weet en Eend die gewoon heel veel van Kikker houdt?Op een na... »
Kikker kan niet praten Als Kikker op een ochtend wakker wordt, komt er geen geluid uit zijn keel. Hij heeft zijn stem verloren, zegt Haas. Zijn vriendjes maken thee met honing voor... »
Het goedige monster en de rovers Het goedige monster wordt een held<br/><br/>Thema's: monsters, stelen, dankbaar zijn<br/><br/>Ergens ver weg, hoog in de bergen, woont een groep rovers in ee... »
Kikker speelt verstoppertje [Veldboeket] Kikker en zijn vriendjes spelen verstoppertje. Kikker is hem. Maar iedereen verstopt zich zo goed dat hij niemand kan vinden. Hij loopt verder en verder... e... »
Kikker leert tellen Als je goed kijkt, valt er zoveel te tellen.
Overal om Kikker en Beertje heen.
Kikker kan het goed.
Totdat er ineens iets weg is…
Hé, zo komen we nooit to... »
Klein-Mannetje vindt het geluk Op een mooie dag wandelt Klein-Mannetje door het veld en vindt een klavertjevier. "Ik heb het geluk gevonden," roept hij. De kikker begrijpt er niets van. Ee... »