Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Je hoort bij mij In ieder van ons schuilt in meer of mindere mate een Wout. We hebben allemaal behoefte aan goedkeuring van anderen, een verlangen om te zijn zoals de rest va... »
Ik beloof het je 'Ik beloof het je' is prachtig prentenboek van Max Lucado voor kinderen van ongeveer 4-8 jaar. Het is een hulpmiddel voor ouders om hun kind een blijvende bo... »
Billy Billy de bij houdt zich nooit aan de Tien Goede Regels. 'Regels zijn voor stumpers,' zegt hij altijd. 'Ik ben koning Bill en ik doe lekker wat ik wil.' <br/>... »
Max Lucado Agenda 2018 A5 formaat Al jarenlang zeer geliefd. Agenda vol bemoedigingen en inspirerende teksten van Max Lucado. Praktisch met twee pagina's schrijfruimte per week, begint op zon... »