Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Sterrenvreter Op de grenzen van het Verkende Heelal wordt de planeet Minotaar en haar duizenden grote en kleine manen en satellieten beschenen door het licht van de ster A... »
Stemkwadrater In dit historische dossier - opnieuw geletterd, opnieuw ingekleurd - herbeleeft de lezer het eerste grote dossier-avontuur van Agent 327.We schrijven de jare... »
Leeuwenkuil Geheel onverwacht en met verbijsterende gevolgen doet de legendarische kolonel Bauer opnieuw van zich spreken. Wat is het geval? Uit geheime informatie blijk... »
Hotel New York Voor wie de in stripalbums gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent: Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbroot ... »
Integraal 5 1999-2001 Het vijfde deel uit de acht-delige integrale reeks van Agent 327 bevat, naast opnieuw een lijvig dossier van ruim 50 pagina’s, alle verhalen van Agent 327 ... »