Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Martin Gaus hondenagenda Nieuwe agenda van dé hondentrainer van Nederland!<br/><br/>Voor elke hondenbezitter en -liefhebber.<br/><br/>In 2014 verschijnt er weer een agenda van de ha... »
Agressie bij honden Menige hond ontspoort doordat hij zich niet weet aan te passen aan de eisen van nu. Vaak staat een hond bekend als de vechtersbaas van de buurt waarvoor iede... »
Een opvoeding zonder de hond pijn te hoeven doen spreekt steeds meer mensen aan. In de praktijk blijkt dit toch echter moeilijk: straffen en boosheid zit va... »
Een puppy in huis In ‘Een puppy in huis’ van Martin en Sacha Gaus staat alles wat ieder hondenbaasje moet weten over de opvoeding van een hond. Hoe leer je een puppy om bu... »
Puppymanieren Puppymanieren van Martin Gaus is hét opvoedboek voor puppy’s vanaf 7 weken. Vier pups van verschillend ras staan model voor verschillende typen honden met... »
Puppymanieren De meeste jonge honden worden pas opgevoed wanneer ze een maand of zes, of zelfs nog ouder zijn. Dat is jammer want de succesvolste periode voor leerprocesse... »
Hondentaal is lichaamstaal Hondentaal is lichaamstaal van Martin en Sacha Gaus is een praktisch boek bij de opvoeding van honden en het oplossen van mogelijke gedragsproblemen. Honden ... »