Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

When life gives you lemons... (set van 6)
When life gives you lemons... (set van 6)
Voor al die keren dat het leven je opzadelt met een portie ellende. Draai die zurigheid de nek om door het te gebruiken voor iets fijns...En bedenk: zonder z... »
 
 
 
 
 

Frituurverlangen
Frituurverlangen
 »
 
 
 
 
 

Een kleine handleiding voor keukengeluk
Een kleine handleiding voor keukengeluk
Keukenadviezen met een fiftiestintje. Voor iedereen wel eens iets te eten maakt. »
 
 
 
 
 

Gezellige hapjes
Gezellige hapjes
 »
 
 
 
 
 

Bouw je eigen stad Groningen
Bouw je eigen stad Groningen
Dit boekje om te versturen geeft een prachtig overzicht van Groninger hoogtepunten, geïllustreerd door Helga de Graaf. Alle elementen zijn uit te knippen, ... »
 
 
 
 
 

Soep helpt altijd
Soep helpt altijd
 »
 
 
 
 
 

Pindakaas
Pindakaas
SHORTLIST KOOKBOEK VAN HET JAAR 2017<br/><br/>Pindakaas is véél meer dan fantastisch broodbeleg. Het bekende pindasmeersel doet het ook buitengewoon goed a... »
 
 
 
 
 

Gezellige hapjes (set van 6)
Gezellige hapjes (set van 6)
Eefje Wentelteefje presenteert: een boekje vol uiterst gezellige hapjes. Voor iedereen die wel een vleugje knusheid kan gebruiken. »
 
 
 
 
 

 
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });