Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Beterweter <p>Tina en Theo Theufel zitten opgescheept met ouders die géén hond willen, maar wel de hele tijd rode bieten willen eten, helaas. Bovendien weten ze altij... »
De dag dat papa over seks begon <p>‘Lisa,’ zegt papa en hij kijkt zijn tienerdochter aan. ‘Justin,’ zegt hij dan, en hij kijkt Lisa’s vriend aan. En dan zegt hij een tijdje helema... »
De Beterweter Tina en Theo Theufel zitten opgescheept met ouders die géén hond willen, maar wel de hele tijd rode bieten willen eten, helaas. Bovendien weten ze altijd a... »
De Neehoorn en de Slangzaam Ruzie in het Heerlijke Hartenwoud?! De NEEhoorn zegt nog steeds NEE en hij heeft ruzie met de WELLES-prinses. Alleen... weten ze allebei niet meer waarover h... »
Het kangoeroemanifest Ze zijn er weer! In het vorig jaar verschenen De kangoeroekroniekenmaakten we kennis met Marc-Uwe Kling die een communistische, maatschappijkritische kangoer... »
Views <p>‘Kling beschrijft hoe de antisociale media ons tot het uiterste manipuleren. Dit is het heden. Geen dystopie.’ <em>Der Standard</em></p><p>De zestienj... »