Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mensapen Van alle dieren staan mensapen het dichtst bij de mens. Ze zijn erg slim, bedenken overal oplossingen voor en lachen en huilen zelfs mee met familie en vrien... »
Oei! Stapje voor stapje Een schattig boekje waarin babydieren hun eerste stapjes zetten. Voor volhoudertjes vanaf 12 maanden, met de wereld rondom het kind als thema.De kleine diert... »
Ridders & kastelen Met hun stoere zwaarden, schilden en harnassen zagen ridders er in de middeleeuwen heel indrukwekkend uit. Moedig beschermden ze hun heer en gingen ze de str... »
Reis rond de wereld Daar is deze serie voor bedoeld – voor dieren, planten en verschijnselen die zo bijzonder zijn, dat je er helemaal stil van wordt en nog maar één woord k... »
Eten, spelen, slapen op de boerderij Op de boerderij wonen de leukste dieren. Ze smullen van hooi en wortelen, spelen in de modder en liggen heerlijk te slapen in het gras. Zie jij de smullende ... »
Onder de aardkorst Daar is deze serie voor bedoeld - voor dieren, planten en verschijnselen die zo bijzonder zijn, dat je er helemaal stil van wordt en nog maar één woord kun... »
Wat heb je veel vriendjes, Immy Immy is nog klein, maar hij heeft al veel vriendjes. Hij aait de poes, helpt het slakje en geeft de eend wat eten. Ga je mee op bezoek bij alle dieren?Een wa... »
Mijn kleine wondertje Kuikentje brengt een bezoekje aan alle babydieren. Van de kleine olifant tot de pasgeboren koala. De babydieren zijn nog heel erg klein. Maar wat zijn ze lie... »
100 kusjes voor het slapengaan Voordat hij zelf naar bed gaat, wil Kuikentje eerst alle andere dieren een nachtkus geven. Van de grote leeuw tot de kleine egel, allemaal krijgen ze een lie... »
Billie is jarig Mama Olifant hangt een mooie slinger op, want Billie het babyolifantje is jarig. Alle vriendjes komen langs met leuke cadeautjes. Samen smullen ze van de lek... »