Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Knelpunten in het verzekeringsrecht Op 1 januari 2006 is na een lang voortraject het nieuwe verzekeringsrecht (titel 7.17 BW) ingevoerd. De eerste ervaringen van het werken met de nieuwe wettel... »
Privaatrechtelijke aspecten van verzekeringsfraude In 1999 verscheen de eerste druk van onderhavig boek. Het onderwerp heeft sindsdien niet stilgestaan. Zo is onder andere titel 7.17 BW ingevoerd en zijn er d... »
Overzicht verzekeringsrecht In het licht van de invoering van Titel 7.17 NBW is de verzekeringsrechtelijke literatuur vooral in afwachting van al het fraais dat ons te wachten staat: ee... »
De Toekomst van het Nederlands burgerlijk procesrecht Het Nederlands burgerlijk procesrecht is volop in beweging. De invoering van het Vernieuwde burgerlijk procesrecht (herziening procedure in eerste aanleg) pe... »
Capita Internationaal Handelsrecht De internationale handel is voor de Nederlandse economie van eminent belang. Opvallend in dat perspectief is dat er relatief weinig Nederlandstalige naslagwe... »
Vereniging voor Verzekeringswetenschap Het onderwerp voor de jaarvergadering 2005 van de Vereniging voor Verzekeringswetenschap, was Verzekering en Consument'.Deze uitgave bevat de volgende preadv... »
Verzekering De totstandkoming van deze wet heeft ruim 30 jaar in beslag genomen. Het uitgangspunt van deze uitgave is wetsvoorstel 19529 tevens is opgenomen het wetsvoor... »
Consument en verzekering De positie van de verzekeringsconsument krijgt een steeds belangrijkere plaats in de bedrijfsvoering van verzekeraars. Dit is met name (maar niet uitsluitend... »