Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De eerste brief aan de Korinthiers In de eerste brief van het Nieuwe Testament, de brief aan de Romeinen, zie je dat het daarin vooral gaat om je persoonlijke verhouding tot God. Als je die br... »
Jezus een levende relatie Een mens kan niet zonder relaties. Relaties met mensen, maar ook met God. Soms lijkt het dat God ver van ons staat. Maar is dat ook zo? In dit boekje maakt u... »
Zie de mens Toelichting op het evangelie naar Lukas »
De christen en de wet Het onderwerp 'De christen en de wet' raakt het leven van de overtuigde en betrokken christen tot in het diepst van zijn wezen. Hoe je ook over dit onderwerp... »
De brief aan de Romeinen Als een soort opstapje naar de andere goede boeken, maar die nog net wat te moeilijk zijn, is het boek geschreven dat je nu in handen hebt. In korte stukjes ... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });