Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
niveau 4 Uitgave nu leverbaar met licentie:9789006859102Traject Welzijn Theorieboek Onderwijsassistent School en didactiek + student 1 jaar voucher »
Let's talk about the future Wat wil je met je leven en hoe kun je bereiken wat je wilt? In dit boek lees je er alles over. Het is bedoeld voor iedere jongere die van plan is iets van zi... »
Let's talk about happiness Dit fraai vormgegeven boek is een bron van inspiratie voor jongeren. Letstalk about happiness bevat 120 levenswijsheden, spreuken, meditaties en praktische... »
Eerst jij, dan ik! Dit boek staat boordevol ideen slimme weetjes en leuke dingen om te doen. Lees hoe je een mooie tafel dekt een straatveegdag organiseert of een spetterend fe... »
Schrijf! Een goede pen is goud waard<br/><br/>Verhalen en gedichten schrijven voor kinderen<br/><br/>Kinderen die op jonge leeftijd een goede schrijfvaardigheid wordt... »