Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bouquet e-bundel nummers 3524-3531 (8-in-1) Kiest u voor gemak én extra voordeel? Met deze bundel heeft u in één keer alle acht Bouquet-romans (nummers 3524 t/m 3531) van de maand in handen. Zo kunt... »
Avond in Athene Twee jaar geleden brak Giorgios Letsos haar hart door met een ander te trouwen. Nu dat huwelijk voorbij is, eist de arrogante Griekse tycoon doodleuk dat ze ... »
Harlequin ebundel Passie en overgave Ook zo'n fan van 50 tinten? Lees dan ook deze tintelende titels. Speciaal voor jou hebben we een selectie gemaakt uit onze meest erotische en meest sexy verh... »
Prille Liefdes - Veroverd op een eiland <strong>Drie eilanden, drie miljonairs, drie romances! </strong>
<strong> </strong>
In <strong>Liefde op het eiland</strong> leidt Catherine een i... »
De hoogste prijs Olympia heeft er alles voor over om haar zieke moeder een onbezorgde oude dag te bezorgen. Zelfs een verstandshuwelijk met Nik Cozakis, de knappe rijke Griek... »