Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Octopus droomt van een lief <P>Octopus heeft drie harten. Maar sinds hij een blauwtje liep, zijn die alle drie gebroken. Genoeg vissen in de zee, denk je? Wie weet helpen Piranha, Krab ... »
Ik stop de grote mensen in bed <P>Vandaag draaien we de rollen om. JIJ stopt de grote mensen in bed. Want die zijn doodmoe, stikkapot en pompaf. Luister maar waarom! Snoetenpoetser, gewich... »
Kameleon lust (geen) kleur <I>
<P>Kameleon is anders dan de rest.
Je ziet het wel, hij is helemaal wit!
Dat komt omdat hij geen kleuren lust.</P><P>Raad jij wat er in zijn b... »
Koala zit verstopt Drollen drukken, vlaaien draaien, keutels kakken … poepsimpel denk je? Niet voor Koala. Want die zit verstopt. Zijn buik zit vol eucalyptuspoep. BWEIKES! W... »
Giraf wil ook een geluid Olifant trompettert toeoeoet. Pauw krijst plejooo. Vis blubt blubbiedieblub. En Giraf? Zij heeft geen geluid. Sta daar maar eens bij stil! Weten de andere di... »