Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De schoonheid van weerbarstig proza Met ‘De schoonheid van weerbarstig proza’ reikt Lydia Davis ons de sleutel aan tot het lezen van haar werk – wat het leesplezier alleen maar zal vergro... »
Verzamelde verhalen Lydia Davis lezen is een unieke en overrompelende ervaring. Haar scherpe, filosofische en absurdistische verhalen zijn nergens mee te vergelijken. In 2013 we... »
Verhalen over liefde Liefdevolle verhalen live voorgedragen in het Betty Asfalt Complex op 14 februari 2016. Met de acteurs Petra Laseur, Marcel Faber en Ludwig Bindervoet. Inhou... »
De taal van dingen in huis De nieuwe verhalen van Lydia Davis zijn soms letterlijk oneliners. Zoals ‘Bloomington’, dat in zijn geheel luidt: ‘Nu ik hier een tijdje ben, kan ik me... »
Onze vreemden <p>Mensen komen kortstondig samen in een trein, een restaurant of op straat; gesprekken worden zijdelings opgevangen en verkeerd begrepen; een klein kind her... »