Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De raaf In ‘De raaf’ schenkt Louis Beyens aandacht aan de vogel die volgens hem erg onderschat wordt. De raaf is namelijk niet echt de Caruso van het dierenrijk.... »
De raaf In ‘De raaf’ schenkt Louis Beyens aandacht aan de vogel die volgens hem erg onderschat wordt. De raaf is namelijk niet echt de Caruso van het dierenrijk.... »
De graangodin In De graangodin beschrijft Louis Beyens, hoogleraar biologie aan de Universiteit Antwerpen, de wijze waarop men in de Lage Landen een gedomesticeerde leefom... »
Expeditie naar Spitsbergen In 2007 werd voor de vijfde maal een expeditie georganiseerd naar Spitsbergen. Er werd aan deelgenomen door leden van het laboratorium voor Polaire Ecologie ... »
Het masker van de raaf Louis Beyens reist al meer dan drie decennia jaarlijks naar het noordpoolgebied, dat inmiddels zijn tweede huis is geworden. In Het masker van de raaf doet h... »
Het hoge noorden In de Arctis leven al vele duizenden jaren mensen, dieren, planten en microben. Ze hebben zich aangepast aan de extreme omstandigheden, het is hun 'thuis'. M... »