Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik ben bij je Als hij oorlog was en ik vrede? Wat waren we dan samen?<br/><br/>Mijn naam is Sia Heeregrave. Op maandag 6 oktober 2003, enkele weken na mijn zestiende verja... »
Expres vermist Daniek en Rasja zijn vriendinnen. Hun zestienjarige zussen, Anke en Jasmin, zijn dat ook. Als zij op vrijdagavond niet terugkeren van een schoolreisje naar P... »
Expres vermist? Daniek en Rasja zijn vriendinnen. Hun zestienjarige zussen, Anke en Jasmin, zijn dat ook. Als zij op vrijdagavond niet terugkeren van een schoolreisje naar P... »
Waar is Sjakie? Nina vindt domino stom. En ze is boos op haar vriendin Jet. Die pikt haar vriendje af Toch doet Nina mee met stenen bouwen. Dan gebeurt er iets in de gymzaal... »
Wie kies je, Marijn? Marijn krijgt een nieuwe buurjongen. Hij is al veertien en ziet er stoer uit. Zijn bijnaam is Piek, want zijn haren steken alle kanten uit. Marijn wil Pieks ... »
Hemelbeesten Hester en Kirsten zijn hartsvriendinnen. Ze zien elkaar bijna iedere dag. Hester woont met haar vader en broer Bastiaan op Hazelaar 12, Kirsten met haar moed... »
Brugpiepers! Marijn zit samen met Lola in groep zeven. Hij heeft een proefwerk topografie. Waarom moet hij die rare hoofdstad van AlbaniĆ« kennen? 'Dat heb je nodig op he... »
De tweelingoma Finn is erg verdrietig als zijn oma sterft. Hij erft oma's Chinese boodschappenkarretje. Daarin zit een grote, blauwe vaas met twaalf dieren erop. En Finn vi... »