Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het torsen van de wereld De mens in fragmenten<br/><br/>Het laatste beeld van de beeldhouwer Gertjan Evenhuis heeft als titel 'Het Immernimmer'. Het beeld van Charon, de veerman die ... »
Emile van der Kruk “ Emile van der Kruk werkt hoofdzakelijk in hout. Omdat het een levend materiaal is, kan hij eraan af zien hoe het gegroeid is. Eigenzinnig ontworstelt hij... »
50 Jaar anders ondernemen Bij de 2e, herziene druk:"Wie het boek van Loek Dijkman leest maakt kennis met een idealist, een filantroop, een utopist. Hij leest dat waarde niet gaat over... »
Eja Siepman van den Berg In 2017 ontving Eja Siepman van den Berg de Wilhelminaring, de oeuvreprijs voor Nederlandse beeldhouwers. Wim Pijbes, de voormalig directeur van het Rijksmus... »
Zo zie ik mijzelf Loek Dijkman: 'Tijdens het schrijven van de verhalen in deze bundel heb ik gemerkt dat ik met het omslaan van elke bladzijde als het ware een bladzijde van m... »