Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mara Kan haat liefde worden? Ik heb altijd gedacht dat het onmogelijk<br/>is. Maar misschien, misschien is er een kleine kansÂ…<br/><br/>Zeeland, 1931. Maria word... »
Sub rosa Wanneer Katinka werkt aan een artikel over `religie anno nu, maakt ze kennis met een wereld die nieuw voor haar is. Voor het eerst van haar leven komt ze in ... »
Noor Een gezellig avondje uit, gevolgd door een fataal ongeval. De hoogzwangere Nora verliest haar kind en loopt littekens op die nooit zullen verdwijnen. Er is m... »
Het dorp Lisette van de Heg borduurt met 'Het dorp' verder op het verhaal van 'De kunstenaar'. In het dorp van de kunstenaar gebeurt van alles: de dorpelingen bouwen ... »