Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Naar de laatste wildernis Een avontuurlijk samenleesverhaal, geschreven in drie leesniveaus, van gemiddeld één tot drie jaar leesonderwijs. Boordevol weetjes en prachtige illustrati... »
Een vreemde aap Ontdek hoe primatoloog Jane Goodall in de jaren zestig vriendschap sloot met wilde apen en zo de wetenschap op zijn kop zette. Een wonderbaarlijk verhaal ver... »
Het magische wereldfeestenboek Olivier en Zeger vinden een bijzonder boek: Wereldfeesten. Als ze de pagina over Halloween bekijken, worden ze het boek in getrokken. Letterlijk: ze belanden... »
Naar het land van de rijzende zon jeugdboek, leren lezen, serie, Raaf en Papegaai, dieren, landen, Japan, met illustraties, Nederlands, van eigen bodemEen spannend samenleesverhaal, geschreve... »
Draakje Donatius en de vergeten verjaardag Draakje Donatius wordt wakker met jubels in zijn buik. Hij is jarig! Het wordt een geweldig feestje, met taart en slingers. Maar zijn vrienden ontbreken nog ... »
Elfje Floriene en de wiebeltand Elfje Floriene gaat logeren bij Draakje Donatius en haar vriend Vosje Vigilius zal er ook zijn. Samen koekjes eten en voetballen. Gezellig!Alleen wil Florien... »
Elfje Floriene kan bijna alles Een grappig en vrolijk boek over geloven in jezelf en in anderen. Voor elfjes vanaf 4 jaar. Kamperen! Elfje Floriene heeft er veel zin in. Maar Draakje Donat... »
De reis van Raaf en Papegaai 'Pa-ra-dijs ...' kraste hij zacht. Het klonk mooi. Het leek zelfs alsof hij het woord kon proeven. Het smaakte zoet!<br/><br/>Neef Kaketoe heeft een nieuwe p... »