Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Soms is alles eeuwig Kan ik nog zien als ik gestorven ben? Doe ik dan nog steeds `doodgewone vreemde dingen ? Leo Vroman kan in zijn gedichten de dood bijna aanraken. Maar niet a... »
Mens <i>Mens</i>, zeventien gedichten voorgelezen door Leo Vroman, opgenomen bij hem thuis in Brooklyn, New York, door Maurits Rubinstein.
114 gedichten <em>114 gedichten</em> bevat de gedichten uit de bundels <em>Manke vliegen</em> (1963), <em>Almanak</em> (1965) en <em>God en Godin</em> (1967). Daarnaast zi... »
Alle malen zal ik wenen 'Kom vanavond met verhalen / hoe de oorlog is verdwenen / en herhaal ze honderd malen / alle malen zal ik wenen.'De slotregels uit Leo Vromans gedicht 'Vrede... »
Het carnarium Dr. Leo Vroman komt op mysterieuze wijze om het leven in zijn New Yorkse laboratorium, waar hij zijn Carnarium aan het ontwikkelen is, een toestel dat vlees ... »
Zodra set Leo Vroman schreef speciaal voor MatchBoox een korte tekst in een luciferdoosje. 'Zodra', met prachtige potloodtekeningen. <br/><br/>Leo Vroman (1915) is een... »
De Mens De Mens, De Zoekende Mens.
De mens is voortdurend zoekende naar zijn oorsprong , naar het -In den beginne- naar zijn Schepper, waarmede de holistische mens n... »