Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
We gaan naar papa! - Vamos ver o papá! <p>Het meisje in dit boek telt de dagen sinds haar papa naar een ander land is gegaan om te werken. Op een dag zegt hij dat het tijd is om bij hem te komen w... »
Wij horen bij elkaar Kwames broer moet een bril dragen. Kwame wil ook een bril. Want nu dragen zijn mama, zijn papa en zijn broer er een. Zonder bril, lijkt het wel alsof Kwame e... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });