Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Schuld <p>‘Uitzonderlijk, zelfs buitengewoon goed.’<em> </em>Stephen King over <em>De vrouw in het meer</em> in <em>The New York Times</em></p><p>Amber probeert... »
Levenslang <p>Cassandra Fallows heeft veel succes met haar twee populaire autobiografieën, waarin ze met nietsontziende openhartigheid over haar vrienden, familie, min... »
Als ik weg ben <p>Als Bambi Gottschalk in 1959 de interessante Felix Brewer ontmoet, windt hij haar om zijn vinger met allerlei extravagante beloften. Ze trouwen en dankzij... »
De draad van de spin <h5>‘Optimale spanning, levensechte personages.’ – Harlan Coben</h5><p>Privédetective Tess Monaghan weet uit ervaring dat haar klanten maar zelden eer... »