Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Cute & Cosy Misdaadpuzzelboek Nestel je op je favoriete kleurplekje en zet je speurneus op!Er gebeuren rare dingen in het dorp. Van de vernieling van een gehaakt kunstwerk tot de mysterie... »
Spydle DUIK IN 500 JAAR SPIONAGEGESCHIEDENIS MET MEER DAN 130 RAADSELS!The National Archives en auteurs Gareth Moore en Laura Jaye Ayres putten voor het maken van d... »
Het Cluedo puzzelboek <p><strong>Voor de fans van </strong><strong><em>Murdle </em></strong><strong>en </strong><strong><em>Murdoku: Cluedo </em></strong><strong>in een puzzelboek... »
Het grote fantasypuzzelboek <p><strong>Wil je door nadat je door Murdoku of Murdle heen bent? Dan is dit echt je volgende must-have puzzelboek!</strong></p><p>Een heerlijk boek vol uitd... »
Het grote fantasypuzzelboek <p><strong>Wil je door nadat je door Murdoku of Murdle heen bent? Dan is dit echt je volgende must-have puzzelboek!</strong></p><p><em>Let op: dit is een puz... »
De laatste overgebleven elf <p><strong>Wie heeft het kerstfeest gesaboteerd? Pak een pen en los het raadsel op!</strong></p><p>Het is de dag voor Kerstmis. Als je ’s ochtends beneden ... »
De moordmysterie puzzelclub De moordmysterie puzzelclub is terug met een nieuwe moorddadig lastige zaak om te kraken.Terwijl het pittoreske Engelse dorpje Wobberley Edge zich opmaakt vo... »
Mr Darcy is niet de aanbidder <p>Dit puzzelboek is geestig, romantisch en doordrenkt van de etiquette van de hogere kringen, roddels in de balzaal en strikte sociale omgangsvormen. <em>Mr... »
Mr. Brein vind de verrader puzzelboek ZET JE DETECTIVEHOED OP EN GA OP ONDERZOEK IN DE GEHEIMZINNIGE VILLA. ER ZIJN 26 VERDACHTEN. WIE DOET ZICH VOOR ALS IEMAND ANDERS? WIE IS DE SCHULDIGE? WIE I... »