Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Uitstelgedrag als je grootste vriend Uitstelgedrag kan ontzettend irritant zijn en ik ben er helaas heel goed in. Toch zorgt het bij mij ook veel voordelen, die je misschien zelfs kan zien als e... »
Wintersport In deze aflevering deel ik graag mijn ervaring met wintersporten en vertel ik meer over mijn week in Hinterglemm. Daarnaast vertel ik je meer over de geschie... »
Terugblik 2022 Ik blik binnen verschillende categorieën terug op het beste en slechtste uit 2022: van boeken tot series en van beslissingen tot herinneringen. »
Waarom we gek zijn op muziek en concerten Bij een concert van Beyoncé besefte ik hoe grappig/schattig het eigenlijk is dat we ons met duizenden wezentjes in een stadium verzamelen, omdat we vinden d... »
Als vriendschappen verwateren Verwaterde vriendschappen; het is denk ik wel het meest aangevraagde podcastonderwerp. Ik snap waarom, want het is iets dat iedereen wel een keer meemaakt, z... »
Mijn grootste jeugddroom Ik beantwoord vragen als 'Wat is je grootste wens?' Hoe was je jeugd en wat herken je nu in jezelf terug?' 'Hoe ben je zelfstandig ondernemer geworden?' »
Hoe je goede dingen over jezelf afroept In deze aflevering bespreek ik de #luckygirl TikTok-trend: volgens veel jongeren is het dé manier om ervoor te zorgen dat jou alleen maar positieve dingen o... »
Maak van een slechte dag een goede Heb jij ook wel eens zo'n dag waarop alles misgaat en je 'm eigenlijk gewoon verklaart als een 'slechte dag'? Toch kan je 'm veranderen in een goede dag en i... »
Dertig . . . en dan? Ken je de quote 'Thirty, flirty and thriving' nog van de 00's film '13 Going On 30'? Ik was toen 11 en keek enorm op naar de 13-jarige. Nu sta ik aan de ande... »
Beste chick flicks van de zero's In films als What A Girl Wants en A Cinderella Story zag ik tienermeiden waar ik tegenop keek en die voor mij echt 'main character energy' hadden. Als ik nu ... »