Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Veertig De schrijver van het verhaal krijgt voor zijn veertigste verjaardag een cadeau van zijn vrouw: hij mag twee weken in zijn eentje naar Frankrijk om rustig een... »
De dag- en nachtegaal In 1974 maakte de Nederlandse musicus en componist Theo Loevendie een muzikale bewerking van <i>De nachtegaal</i>, het schitterende sprookje van Hans Christi... »
Het schaampaard Het schaampaard rept en wel op rijm van een paard met een geheim en van een kauw die eloquent wel tien Engelse woorden kent dus heeft dit boek een Happy End.... »
Zo Wordt U Gelukkig Kun je je gelukkig lezen? Kees van Kooten vindt van wel en weet ook hoe. Enkele jaren geleden raakte hij in de ban van de humoristische dichter Billy Collins... »