Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hier zijn leeuwen 1994 debuut. In 'Hier zijn leeuwen' gaat Hans Kolk, een eenzelvige oude man en psychiatrisch patient, op zoek naar witte plekken in zijn geheugen. hij beland... »
Het mooie seizoen De onheilspellende verdwijning van een kind dat onder haar toezicht staat, zet haar leven op z’n kop.
Beatrijs, die probleemgezinnen in de hoofdstad onder... »
Het verboden pad Ter afronding van zijn studie loopt de zesentwintigjarige Philip Soek stage in De Helmer, een Amsterdams tehuis voor moeilijk opvoedbare pubers. Gewantrouwd ... »
Hier komt de zon <p> In deze autobiografische roman maken we kennis met de moeder van de schrijver, een bruisende vrouw die hij als jong kind adoreert. Ambitieus en vastbeslo... »
De offers Tokio, 1946. Een jaar na de capitulatie van Japan is het Tokio Tribunaal in volle gang. De Nederlander Rem Brink is een van de rechters die een vonnis moeten... »
De ordening Als vakantiebaantje ordent de jonge Stella Verstarre de archieven van een weduwe uit het Gooi. Met groeiende fascinatie leest Stella de stapels brieven, dagb... »
Paradiso Op een warme zomerochtend is geluksdeskundige Mart Hitz onderweg naar zijn vrouw om haar te vertellen dat hij haar voor een ander gaat verlaten. Aan de rand ... »
De oesters van Nam Kee Berry Kooijman, alias Diablo, alias het monster van 'Schotelcity', is gevlucht naar het voormalig vakantiehuis van zijn ouders. Daar, in Normandië, wacht hi... »