Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heb erbarmen Heer, heb erbarmen Met de uitroep: 'Heb erbarmen Heer, heb erbarmen', geeft prof. dr. Kees Hoogduin zich vertwijfeld over aan 'de hogere macht'. Droeve avonturen in de geesteli... »
Omgaan met moeilijke mensen Iedere therapeut kent ze: cliënten die niet doen wat je van ze verwacht, die zich dwars, boos of zelfs agressief opstellen. Toch is het mogelijk goed met he... »
Handboek Psychopathologie De tweedelige uitgave Handboek psychopathologie vormt in Nederland en Vlaanderen hét standaardwerk voor de opleidingen en trainingen op het gebied van de ps... »