Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

De gouden horizon
De gouden horizon
In ‘De gouden horizon’ van Karin Peters komt de wees geworden Michelle vanuit Spanje een poos bij haar tante in Nederland wonen. Michelles moeder is op 1... »
 
 
 
 
 

Het onwillige hart
Het onwillige hart
 »
 
 
 
 
 

Gisteren is geweest
Gisteren is geweest
 »
 
 
 
 
 

From House Of Lords To Supreme Court
From House Of Lords To Supreme Court
Judges, Jurists And The Process Of Judging »
 
 
 
 
 

Raadsels rond een kind
Raadsels rond een kind
In ‘Raadsels rond een kind’ van Karin Peters zijn Michael en de Engelse Joanna, die al een dochtertje uit een eerdere relatie heeft, hevig verliefd. Ze t... »
 
 
 
 
 

Moeder en dochter
Moeder en dochter
Het is 1910. Pauline Reimers, dochter van een doodgewone<br/>landarbeider, heeft het hoog in de bol. Ze grijpt de kans om<br/>als dienstmeisje aan het werk t... »
 
 
 
 
 

Ouders en school
Ouders en school
succesfactoren voor betrokkenheid. Er is een groeiende aandacht voor ouderbetrokkenheid in het onderwijs.... »
 
 
 
 
 

Leadership Coaching
Leadership Coaching
From Personal Insight to Organisational Excellence »