Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Prenten van Holland De Tsjechische schrijver Karel Capek [1890-1938] was in 1931 in Nederland ter gelegenheid van het 9e Internationale PEN-congres, dat in Den Haag werd gehoude... »
Dasja DASJA, OFTEWEL HET LEVEN VAN EEN PUP door Karel Capek, uit het Tsjechisch vertaald door Edgar de Bruin.<br/><br/>Lassie, Snuf, Takkie en Rataplan, er zijn no... »
Krakatiet Wanneer scheikundig ingenieur Prokop een raadselachtige springstof uitvindt met een verwoestende kracht waar hij zelf bijna slachtoffer van wordt, valt hem m... »
9 Sprookjes + 1 extra 9 SPROOKJES VAN KAREL CAPEK + 1 EXTRA VAN JOSEF CAPEKGa met een detective de wereld over om een tovenaar te vangen en strijd samen met de politie tegen een z... »
Een doodgewoon leven Een man, spoorwegbeambte van beroep, besluit de balans van zijn leven op... »