Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ineke heeft een recensie geschreven over Het bloed van onschuldigen door Julia Navarro. “Broeder Julian heeft in de 13e eeuw een geheime kroniek geschreven, over de kathaarse burcht, Monsequr in de Franse Languedoc. In deze kroniek beschrijft hij de...”» Score :
Marijke heeft Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer getipt. “Erg mooi boek...zeker als je van geschiedenis hou.....speelt zich af rond de tweede wereldoorlog”» 28 Maart 2014, 14:59:04
Marijke heeft een recensie geschreven over Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer. “Wat een prachtig onroerend spannend boek......een dikke pil maar geen moment saai je wil weten wat er is gebeurd in het leven vanvan amelia, een zoektocht van h...”» Score :
28 Maart 2014, 8:19:18
Marijke heeft Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer toegevoegd aan haar gelezen boeken. Score :
28 Maart 2014, 8:01:17
bibi_92 heeft Het bloed van onschuldigen door Julia Navarro aangepast. “In de dertiende eeuw schrijft de monnik Julianus in het geheim een kroniek over de bestorming van de kathaarse burcht Monségur in de Franse Languedoc. Ontze...” 8 Januari 2014, 18:47:41
anski heeft Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer toegevoegd aan haar verlanglijst. 10 September 2013, 10:32:22
Iris heeft Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer toegevoegd aan haar gelezen boeken. Score :
16 Augustus 2013, 12:51:35
sirog heeft een recensie geschreven over Zeg me wie ik ben door Henny Thijssing-Boer. “Guillermo, een journalist, krijgt de opdracht om het levensverhaal van zijn overgrootmoeder Amelia Garayoa te schrijven, wat geen gemakkelijke opdracht blijkt t...”» Score :