Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Lelystad In Lelystad doet Joris van Casteren verslag van zijn nieuwbouwjeugd, vol vandalisme en valse liefdes. Op hilarische wijze laat hij zien hoe het is om op te g... »
Het station Amsterdam Centraal is veel meer dan alleen een station. Het is een stad in een stad waar elke dag duizenden mensen aankomen en vertrekken, winkelen en werken... »
Fosfor bundel 1 Vier longreads uit 2013 van Uitgeverij Fosfor nu samen in een aantrekkelijk geprijsde bundel. Bevat de verhalen: <i>Alfateef</i>, <i>Bassel</i>, <i>De man di... »
Zeg mijn lezer dat ik doorschrijf Iedere schrijver droomt van een plaats in de lteraire erehemel, slechts een enkeling komt er terecht. Wat is er geworden van de romanciers die ooit als een b... »
Het been in de IJssel Joris van Casteren is een van de nieuwsgierigste schrijvers van Nederland. Hij kan zich jarenlang met een onderwerp bezighouden, en door zijn vasthoudendheid... »
Een botsing op het spoor Het is nog donker, een stoptrein rijdt van Nijmegen naar Roermond. Bij een overgang in het bos bij Malden gaan een moeder en haar dochter met vijf honden op ... »
Een botsing op het spoor Vorig jaar stapten een moeder, een dochter en vijf honden voor de trein bij Nijmegen. Journalist Joris van Casteren reconstrueerde de tragedie en schreef er ... »
Zeg mijn lezers dat ik doorschrijf Iedere schrijver droomt van een plaats in de literaire erehemel, slechts een enkeling komt er terecht. Wat is er geworden van de romanciers die ooit als een ... »
Een botsing op het spoor Het is nog donker, een stoptrein rijdt van Nijmegen naar Roermond. Bij een overgang in het bos bij Malden gaan een moeder en haar dochter met vijf honden op ... »