Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
De mooiste dagen Joost van Gisbergen neemt je in 'De Mooiste Dagen' middels gedetailleerde, informatieve en levendige verslagen mee op reis door vijftien landen in vier werel... »
Weg In deze dubbele thriller vol volkslegendes en opmerkelijke verhalen uit de muziekgeschiedenis is een voortdurende strijd gaande tussen fictie en realiteit. E... »
Stukjes 2 Om het leven optimaal op waarde te schatten moet je soms even de grote dingen op een rijtje zetten en de kleine dingen uitvergroten. Deze principes lopen als... »
Liedjesboek 1954-2015 Al zo lang als Joost van Gisbergen zich kan herinneren, heeft hij een onstilbare honger naar goede liedjes. Als hij iets hoort wat hem bevalt, dan vergeet hi... »
Het zijn er twee! Op schrikkeldag 2016 krijgen Joost en Linda een grote verrassing: Linda blijkt zwanger van een tweeling. Een dag na haar 32e verjaardag volgt nog een verrass... »
Stukjes Joost van Gisbergen (1978) las in het voorjaar van 2005 een advertentie van het muziekblad Up Magazine, waarin om nieuwe schrijvers gevraagd werd. Niet gehin... »