Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Grote Gouden Museumboek van Amsterdam Je hoeft je echt nooit te vervelen in Amsterdam... Dit Gouden Voorleesboek neemt je mee op ontdekkingstocht langs de gebouwen, schilderijen, mensen en musea ... »
DICHTER. Heelal set van 5 Bijna 60 gedichten van meer dan 40 dichters over het heelal. Met de mooiste ruimtefoto’s ter wereld van de NASA, ESA en CSA. Gemaakt in sterrenwachten en r... »
Grijp de dag aan Op beproefde wijze combineert Joke van Leeuwen in haar vierde dichtbundel voor volwassenen vrijheid in de taal met een onnadrukkelijk engagement. Neem bijvoo... »
Ga je mee naar toejeweetwel? Ga mee naar Toejeweetwel, de wereld van Joke van Leeuwen:
De metro van Magnus - Magnus tekent zijn eigen metro en verdwaalt in Doolhoven, Valkuilen en Unieke... »
Woorden op bezoek Joke van Leeuwen (Den Haag, 1952) is veelzijdig: ze schrijft proza voor kinderen en volwassenen, poëzie, ze is illustrator, maakt theaterprogramma's en tree... »
Het verhaal van Bobbel Bobbel woont in een bakfiets, met haar vader Mos en haar moeder Pina. Omdat ze altijd onderweg zijn, hebben ze steeds weer andere uitzichten achter de ramen.... »
Who greens the waves ? The marine environment is under serious pressure from human activities. The transboundary and large-scale nature of these threats require cooperation between... »
Toen ik Dit boek gaat over mij
en over een held
en over een koningin
en over een tijger en een club en een duif
en nog veel meer.
Bezoekjaren Casablanca, de jaren 70. De elfjarige Zima woont met haar ouders, drie broers en twee zussen in een klein huisje. Het dak lekt en ze hebben weinig meubels, m... »