Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dubbel gepakt In haar laatste maanden als senior redacteur bij uitgeverij De Nieuwe... »
Duijkers dossiers Fotojournaliste Tanja Maaslant hoort via haar scanner dat er in een appartement aan de Vlissingse boulevard een moord is gepleegd. Ze is v r de politie ter ... »
Project Luvarine In de nieuwe Brosens raakt levensmiddelenconcern Filoux BV door de financiële crisis in een neerwaartse spiraal. Het management is toe aan vers succes. Dit ... »
Het spoor van de Pandora psychologische thriller. Bedrijvensaneerder Chiem Braakman en zijn gezin meren met hun... »
Zwart fortuin Carolien werd tien jaar geleden tijdens het presenteren van een modeshow 'ontdekt' door David Blijham, toen al directeur van een gerenommeerd reclamebureau. ... »
Vallen in verse sneeuw Tien verschillende auteurs hebben hun uiterste best gedaan om tien leuke, maar vooral ook spannende kerstverhalen te schrijven. Heerlijk om te beluisteren ti... »
Het geheim van de Jutterschuur Nichtje Milou komt bij Perry en Clifton in Vlissingen logeren. Karlijn en Rianne zijn de vorige dag al aangekomen. Samen vormen ze De Bende Van Vijf. Het is ... »
Bubbels in je buik venster 49 - AardgasRoosje woont op een boerderij in Groningen. Haar ouders hebben geldzorgen en praten over verhuizen naar Canada. Het lijkt Roosje vreselij... »
Bloedbroeder 1618 Hoe zou jij je voelen als een tsunami je boot op een zandbank smeet en bijna niemand de schipbreuk overleefde? En wat zou je doen als je daarna in handen vie... »
Sprong naar het duister In ‘Sprong naar het duister’ vertelt John Brosens het waargebeurde verhaal over Pieter Dourlein, een Zeeuwse marineman en Engelandvaarder.Matroos Dourlei... »