Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Liefde onder de mistletoe ; Samen bij de kerstboom (1) LIEFDE ONDER DE MISTLETOE - Julianna MorrisShannon heeft er geen enkel probleem mee om het zoontje van haar buurman, Alex McKenzie, op te vangen. Het is ... »
Winterliefdes Favorieten - Hart vol charme Wie wil zich nu niet laten betoveren door deze charmeurs?(1) DE GEUR VAN BLOESEM - Margaret Way Olivia staat perplex: Jason Corey, de man die jaren geleden h... »
Idylle in Athena In een stad als Athene, waar de hele mannelijke bevolking lijkt af te stammen van Adonis, is het nauwelijks mogelijk te bewegen zonder te worden getroffen do... »
Agenda Al uw afspraken overzichtelijk bijeen. Dat kan in 2011 weer door middel van deze praktische en mooie agenda gellustreerd door Mattie de Bruine. Dit jaar is h... »