Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op pad met Prins Opa Keteltje gaat bij Doffie spelen.
Maar de koets mist een wiel.
En de auto start niet.
Dan ziet Prins Opa een bus staan.
Hij is leeg…
Gelukkig kan Prins ... »
Een koekje bij de T Jeska Verstegen schreef en illustreerde dit lichtvoetige ABC op rijm. Qua sfeer doen haar versjes met herkenbare thema's denken aan het boek Jij bent de lief... »
Prinses op les Twee zwiepstaartjes, een kroontje en stoere laarzen. Keteltje is een prinses met pit!
Koningin Moeder wil dat Keteltje een nette prinses wordt. Ze moet op l... »
Bofferdje De meeste ouders roepen steeds: ‘Pas op! Kijk uit! Niet doen!’ Maar dat roepen de papa en mama van Bofferdje nou nooit. Hij mág knoeien en stoeien. En m... »
Polle proeft Hoe zou de maan smaken?<br/><br/>Thema's: proeven, smaken<br/><br/>Polle vraagt zich af wat de allerlekkerste smaak is die er bestaat. Eerst proeft hij alles... »
Prinsessenpret Daghallo! Natuurlijk kan Keteltje fietsen! Zonder kussentjes, en dwars door het paleis en over de voeten van de Minister van Verkeer. Ze opent met haar klas ... »