Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Niets te verliezen Romee is het thuis helemaal zat. Haar moeder is niet meer zo vrolijk als vroeger, haar beste vriendin Shannah is alleen nog maar bezig met haar telefoon en z... »
Genadeloos Jennefer Mellink, auteur van o.a. Kwaad bloed en Vermoorde onschuld, schreef met Genadeloos een ijzingwekkende psychologische YA-thriller met een verrassende... »
Wordt vervolgd... <p>De boeken van Jennefer Mellink zijn stuk voor stuk superspannend. Haar <em>Misdadig goed</em>-novelle <em>Wordt vervolgd…</em> is daar geen uitzondering... »
Genadeloos <p>Jennefer Mellink, auteur van o.a. Kwaad bloed en Vermoorde onschuld, schreef met Genadeloos een ijzingwekkende psychologische YA-thriller met een verrasse... »
Wordt vervolgd... <p>Jessie verhuist met haar ouders van de stad naar een tochtige caravan op een afgelegen plek, terwijl hun nieuwbouwhuis wordt gebouwd. Daar gebeuren allerl... »
Gevarenzone Pip wil uit huis. Ze heeft voortdurend ruzie met haar moeder, die haar elke dag weer de huid vol scheldt omdat ze gestopt is met haar opleiding. Op een mooie... »
Wordt vervolgd... Jessie verhuist met haar ouders van de stad naar een tochtige caravan op een afgelegen plek, terwijl hun nieuwbouwhuis wordt gebouwd. Daar gebeuren allerlei ... »
Wonderland Dikke sneeuwvlokken, cadeautjes onder de boom, overal lichtjes en knusse kerststalletjes: het is weer tijd voor de gezelligste maand van het jaar. In navolgi... »