Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De vruchtenmakers De bijna elfjarige Jommeke beleeft samen met zijn vrienden Flip de papegaai Filiberke en zijn hond Pekkie de tweeling Rozemieke Annemieke en hun aap Choco e... »
Schattenjagers in Bokrijk Kijkcijferalarm bij de televisieomroep! Nooit waren de kijkcijfers zo laag. Met de handen in het haar doet de directeur op zijn blote knieĆ«n een oproep aan ... »
Met Fifi op reis Teofiel is ijverig hout aan het hakken in de tuin. Maar door een verkeerde beweging vliegt zijn neus eraf. Geen probleem. Professor Gobelijn fabriceert metee... »
De strijd om de bizon Dikke Springmuis heeft wat goed te maken. Zijn voorvader, Magere Springmuis, heeft namelijk het uitsterven van de bizons op zijn geweten! En dus krijgt het k... »
Jommeke moppenboek Dit extra dikke album bundelt liefst vijf van Jommekes favoriete kortverhalen. De verhalen verschenen tien jaar geleden onder de naam De 10 beste kortverhale... »