Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Willemstad Punda was in de negentiende eeuw een levendige, ommuurde stad. Je vond er winkels, schooltjes, tapperijen, hotels, en natuurlijk woonhuizen. Blank woonde naa... »
Enith Brigitha Zwemmen kon Enith Brigitha (Curaçao,1955) als de beste. En zolang de DDR-dames maar thuisbleven,won ze vrijwel elke race. Zodra de DDR-zwemsters echter van ... »
Een sjtetl in de tropen In de jaren twintig van de vorige eeuw ontvluchtten veel Joden de armoede en het antisemitisme van Oost-Europa. Eigenlijk wilden ze naar Amerika, maar vanaf ... »
Tuinieren in de tropen Wie op een van de ABC-eilanden een tuin heeft, weet dat de planten en struiken er niet bepaald vanzelf groeien. Dat heeft alles te maken met het gebrek aan r... »
Geschiedenis in steen Golvende gevels, statige zuilen, kleurrijke tegels en zwierige trappen: de huizen van Curaçao geven hun eiland een heel eigen karakter. De binnenstad van Wi... »