Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Heerlijke hapjes a la plancha en de frytop Waarom ingewikkeld doen als je ook a la plache kunt grillen en bakken. Een gloeiendhete vlakgrillplaat, smakelijke en gezonde ingrediënten en wat kruiden om... »
Kiri en mini babybel Ook Kiri en Mini Babybel bekoren dertig recepten lang elke kaas- en kookfan. Van feestelijke aperitiefhapjes en smakelijke hoofd- en bijgerechten over hartve... »
Barbecue party Ingrediënten: een pril lentezonnetje en een stel vrienden. Op het... »
La vache qui rit La vache qui rit is veel meer dan de kaasjes met de knipogende koe, het is een volwaardig ingrediënt om unieke en vrolijke recepten mee te maken. Smoothies,... »
Het allermakkelijkste kookboek ter wereld Het allermakkelijkste kookboek ter wereld van J.-F. Mallet maakt zijn belofte waar: met dit boek kan iedereen een mooie maaltijd op tafel zetten! Het boek be... »
Bollyfood Indisch koken in ware Bollywoodstijl Vanavond eten we Indisch! Ongetwijfeld hoef je niet lang te zoeken naar een Indisch restaurant bij jou in de buurt. Dank... »
Marsmallow Lijkt het je ook zo leuk om rond een kampvuur marshmallows te roosteren?In dit boek vind je geweldige, heel makkelijk te maken recepten.Speels en om van te s... »
Gesmolten kaas variaties Ontdek de lekkerste kaasschotels van de wereld!Genieten van een fondue van kaas uit Savoie, of van taartjes met fourme d'Ambert en peren, raclette van mozzar... »