Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
DICHTER. Heelal set van 5 Bijna 60 gedichten van meer dan 40 dichters over het heelal. Met de mooiste ruimtefoto’s ter wereld van de NASA, ESA en CSA. Gemaakt in sterrenwachten en r... »
Kom maar binnen! De figuur van Zwarte Piet is sinds 1871 ontelbare keren gebruikt in cartoons en spotprenten. Cultuurhistoricus Jan de Bas analyseerde bijna 1200 van dit soor... »
De pabotoets aardrijkskunde haal je zo Veel eerstejaars pabostudenten halen de verplichte Cito Entreetoets Mens en Wereld niet, zo blijkt uit landelijke cijfers. Deze toets test de kennis en vaard... »
Corona in cartoons Vanaf het moment dat Nederland werd geconfronteerd met het coronavirus gaven cartoonisten op eigenzinnige wijze commentaar: op het begin van de crisis, de we... »