Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Winnaars en verliezers Onze houding tegenover immigranten is sinds Pim Fortuyn aan het eind van de vorige eeuw radicaal veranderd. Dat heeft geresulteerd in meningen die door velen... »
Een wonder weerspiegeld In 'Een wonder weerspiegeld' wordt Nederland in de tijd van de Republiek (1580 1795) in een breed vergelijkend perspectief bekeken. Dit is het eerste boek... »
De wereld aan het werk De wereld aan het werk is de eerste echte wereldgeschiedenis van menselijke arbeid, van de tijd van de prehistorische jager-verzamelaar tot de kantoormens va... »
Newcomers immigrants and their descendants in the Netherlands 1550-1995 »
Migratie als DNA van Amsterdam Migratie is diep verankerd in het DNA van Amsterdam. Al sinds de zestiende eeuw vestigen zich er jaarlijks duizenden nieuwkomers, zowel van het Nederlandse p... »
Wereldverbeteraars Titel ook verkrijgbaar in het Engels (9789052603896)<br/><br/>Revolutionairen, anarchisten, socialisten, vredesactivisten, seksuele hervormers, fundamentalis... »
De canon van ons geld Geld. We hebben er iedere dag mee te maken. Munten, papiergeld en bankpassen zijn voor ons alledaagse gebruiksvoorwerpen. De canon van ons geld schetst een b... »
Vijf eeuwen migratie In ‘Vijf eeuwen migratie’ van historici Leo en Jan Lucassen staat de lange en rijke migratiegeschiedenis van Nederland centraal. De geschiedenis van de a... »