Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boswerk Een wandeling door het bos om weer op adem te komen, omdat je liever wandelt tussen de bomen dan tussen de mensen, of simpelweg uit liefde voor de natuur, er... »
Verlegen Land Geen getalm. Zolang de seizoenen nog herkenbaar, volgen wij de dagen. Stormen klaren vooral de lucht. We zien wel wat er van komt. Aanhoudend lawaai houdt oo... »
Winterflarden Winterflarden is de zesde bundel van Jan Kleefstra bij uitgeverij Aspekt. In vijf hoofdstukken veegt hij wat flarden winterrestjes bijeen en staart naar de w... »
Laat het bos maar uithuilen De gedichten in de bundel "Laat het bos maar uithuilen" zijn de weerslag van lange wandelingen in het gebied Causses et Cevennes in Zuid-Frankrijk. Een gebie... »
Ruisen van berken De bundel Ruisen van berken gaat over het ruisen van berken, en andere geluiden en klanken, en over wat het menselijk leven het niet-menselijke leven aandoet... »
Fragminten Nei in Nederlansktalige bondel en de cd Piiptsjiiling mei Rutger... »
Verlegen Land Geen getalm. Zolang de seizoenen nog herkenbaar, volgen wij de dagen. Stormen klaren vooral de lucht. We zien wel wat er van komt. Aanhoudend lawaai houdt oo... »
Melk druppen Schrijven zoals Mark Rothko schilderde. Of zoals Jan Snijder nu nog schildert. Of zoals Machinefabriek of Eliane Radique muziek maken. Melk druppen is de min... »