Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat achterblijft Jan Deloof werd in 1930 geboren in de Deerlijkstraat in Zwevegem. Hij draait dus al een tijdje mee. Zo lang zelfs dat hij is gaan omkijken en het ogenblik ... »
Van nu en gisteren Jan Deloof (Zwevegem, West-Vlaanderen, 1930) wist het wel zeker: met Overzicht met stukjes (Boekscout, december 2016) en Wat achterblijft (Scriptomanen, juli... »
Onze oorlog Zwevegem, een dorp in Zuid-West-Vlaanderen, bleef in de Tweede Wereldoorlog zogezegd gespaard, er is eigenlijk niets spectaculairs over te vinden. Maar ook i... »
Poortwachters Het Bretons heeft het bijzonder moeilijk maar vecht nog altijd voor zijn voortbestaan. Poortwachters - Wat mij boeide in Bretagne schetst een beeld van die w... »