Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een sleutel tot gnosis Met het gereedkomen van de integrale Nederlandse vertaling van de Nag Hammadi-geschriften (deel I en II) groeit ook de behoefte aan meer inzicht in deze insp... »
De verloren erfenis inzicht in de ontwikkeling van het christendom (met het accent op de eerste vijf eeuwen) »
De Magdalenacodex <em>De Magdalenacodex</em> is spanning en geschiedenis ineen, door Jeroen Windmeijer en Jacob Slavenburg. Deze bestsellerauteurs zijn ook bekend van <em>Het ... »
Valsheid in geschrifte Wie waren de echte schrijvers van de evangeliën? Wie nam in de vroege kerk de beslissing over wat wel en niet in de Bijbel terechtkwam? Waarom mochten de ap... »
Het Grote Boek der Apokriefen <p>In de eerste eeuwen van het christendom werd er veel geschreven: evangeliën, brieven, openbaringen, (ver)handelingen en andere teksten. Slechts enkele da... »
Hermes Trismegistus Hermes Trismegistus, de mythische, centrale figuur in het hermetisme, is niet weg te denken uit onze Europese cultuurgeschiedenis. Hij speelde een belangrijk... »
Valsheid in Geschrifte Wie waren de echte schrijvers van de evangeliën? Wie nam in de vroege kerk de beslissing over wat wel en niet in de Bijbel terechtkwam? Waarom mochten de ap... »
De geheime woorden Ooit werden er geheime woorden door Jezus gesproken onder andere tegen Thomas zijn tweelingbroer. Met die woorden begint dit boek. Bijna twintig eeuwen zijn ... »