Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Alles over sollicitatiegesprekken Bereid u voor en sla uw slag!<br/><br/>Alles over sollicitatiegesprekken, de volledig herziene editie van Alles over selectie - gesprekken, is beknopter en t... »
Alles over loopbaanplanning In 'Alles over loopbaanplanning' legt Jack van Minden uit hoe de lezer loopbaanzaken moet aanpakken. Een loopbaan is de eigen verantwoordelijkheid geworden v... »
Alles over assessment centers Assessment tests worden niet meer alleen voor zware functies ingezet; inmiddels zijn ze in drie van de vier sollicitatieprocedures te vinden.<br/>Momenteel a... »
Alles over talentmanagement Elke organisatie heeft toptalenten nodig. Hoe trek je die aan? En hoe houd je ze betrokken en gemotiveerd? Dat zijn de vragen waar elke manager een antwoord... »
Alles over talentmanagement Elke organisatie heeft toptalenten nodig. Hoe trek je die aan? En hoe houd je ze betrokken en gemotiveerd? Dat zijn de vragen waar elke manager een antwoord... »
Listig in lastige situaties Diplomatie is te verkiezen boven oorlog, tact boven botheid. Er zomaar iets uit flappen, op of buiten het werk, is zelden verstandig, of je nu gelijk hebt of... »
De Assessment Trainer Dr. Jack J.R. van Minden laat je in ‘De Assessment Trainer’ zien hoe jij je goed kan voorbereiden op een assessment. Jaarlijks moeten namelijk vele Neder... »
Alles over assessmentcenters Verreweg de meeste sollicitanten worden vandaag de dag 'ontleed' via een of andere vorm van het assessment-center - steeds vaker afgekort tot assessment. Het... »
Get a Job! Assertief en effectief solliciteren<br/><br/>De tijden zijn veranderd. Stonden werkgevers niet zo lang geleden nog in de rij om je een baan aan te bieden, nu... »