Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oma is de slimste Leuke puzzels. Moeilijke puzzels. Gekke puzzels. Een beetje grootouder draait er zijn of haar hand niet voor om. Of het nu gaat om cijferpuzzels woordraadsel... »
Papa voor beginners Het enige handboek dat beginnende of aanstaande vaders nodig hebben. Moderne vaders weten heus wel hoe het moet. Mee met zwangerschapsgym. Meepuffen tijdens ... »
Opgroeien in de jaren vijftig en zestig: meccano en de melkbrigade, Taptoe, treinen en televisiehelden... »
De jaren '70 <p>Back to the 70s! Dit boek neemt je mee naar het dagelijks leven in de jaren '70. Onze huiselijke omgeving veranderde in die jaren voortdurend. De foto's i... »