Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Zuurtjes In een rijtjeshuis in een gewone straat wonen de Zuurtjes, twee broers die nooit lachen. Niemand wil naast de broers wonen. Binnen is het een troosteloze ben... »
Zomervacht De dertienjarige Brian woont bij zijn vader op een afgelegen terrein in een caravan. Een renovatie in de instelling waar Brians verstandelijk en fysiek beper... »
Schemerleven Wanneer de jonge, vrijgevochten Frieda Tendeloo op een late wintermiddag in 1963 de dichtgevroren Waal op stapt, wacht haar een ontmoeting die ze nooit meer ... »
Suzie gaat tekenen <p>Suzie Ruzie heeft een nieuwe hobby: tekenen. Langzamerhand lopen al haar tekeningen uit de hand. Het vierde deel in de serie staat vol vrolijke chaos en s... »
Plasman <p>Heeft jouw kind nog wel eens een ongelukje? Superheld Plasman heeft daar zijn specialiteit van gemaakt.
Plasman hoort dan wel bij het selecte groepje supe... »