Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sinds ik het weet Sinds ik het weet - ik weet het wel, ofschoon<br/>Nog onder ons angstvallig wordt ontweken,<br/>Het boze woord te noemen, dat bij t spreken<br/>Licht ruw o... »
Alleen verder Alleen verderIn gesprek met weduwenJe levenspartner verliezen door de dood. Een ingrijpendgebeuren dat zich nauwelijks onder woorden laatbrengen. De auteur s... »
II Petrus In de tweede brief van Petrus komen veel vragen uit het dagelijks leven aan de orde geestelijke groei omgaan met elkaar gezagsverhoudingen. In tien overzicht... »
Hebt elkander hartelijk lief Dit dagboek is allereerst bedoeld voor mannen en vrouwen van wie de trouwdag nog niet zo ver achter hen ligt. Opzet, thematiek, stijl en inhoud zijn afgestem... »
De laatste ernst Zijn ook christenen meer gericht op de aarde dan op de hemel? Wie gelooft nog in hemel en hel, zoals de Bijbel ons die voorhoudt? Het christelijk geloof mag ... »
... en toch geloof ik! Laten we ervan uitgaan dat je als jongere veel goeds hebt meegekregen. Aan geloofstoerusting ontbrak het niet. Toch kan de confrontatie met een heel andere d... »
Een gave apart hoe seksualiteit een plaats krijgt in je leven »
Alleen verder Je levenspartner verliezen door de dood. Een ingrijpendgebeuren dat zich nauwelijks onder woorden laat brengen.De auteur sprak met verschillende weduwen. Jon... »
Ons kind Dit geschenkboek gaat over de vreugde die nieuw leven geeft. Door de passende voorbeelden en bijbelteksten is het een prachtig boekje om cadeau te geven rond... »
Schoonfamilie is ook familie Wie trouwt, krijgt er familie bij. Soms tegen wil en dank.Een goede onderlinge relatie is niet vanzelfsprekend. Miscommunicatie, vooringenomenheid, karakters... »