Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In bad Een schitterende nieuwe reeks kartonboekjes van het populaire duo Nellie en Cezar. Het is een beeldwoordenboekje n een verhaaltje n raadselrijmpjes in n met... »
Prinses Turandot Een muzikaal sprookje met bekende operafragmenten Naar de geprezen voorstelling van WALPURGIS, in samenwerking met het Paleis, over een wel heel bijzondere p... »
Vormen Samen met de gekende figuurtjes Nellie en Cezar gaat uw kleuter op zoek naar alles wat rond en hoekig is. Vanuit de dagelijkse leefwereld ontdekt de kleuter ... »
Ik denk Een nieuwe parel van Tellegen en Godon;;;<i>'‘Ik denk’ is een buitengewoon broos kijkboek dat in combinatie met de poëtische en filosofische woorden van... »
Dik en dun en... Een leuk kartonboekje van het olijke duo Nellie Cezar met tegengestelde adjectieven. Een handig boekje waarmee peuters begrippen leren kennen en gebruiken.... »